Poznaj
Nasz zespół
Szef Kuchni
Andrzej Bruzda

Z gastronomią związany od 1990 roku. Doświadczenie zdobywał w Hotelu Grand i restauracji Miód Malina. W kuchni jest tradycjonalistą, specjalizuje się w kuchni polskiej. Po pracy miłośnik dalekich podróży, zwiedził już Tajlandię, Birmę i Sri Lankę. W najbliższym czasie planuje podróż do Nowej Zelandii. W podróżach ceni szczególnie aspekt kulinarny i chociaż zawodowo związany jest z polską kuchnią, chętnie smakuje egzotycznych potraw. Uważa, że dobry szef kuchni musi po prostu lubić swoją pracę, wówczas dzielenie się swoimi umiejętnościami z współpracownikami to sama przyjemność.

Szef zmiany
Łukasz Stanuch

Absolwent Technikum Gastronomicznego w Nowym Sączu. Doświadczenie w zawodzie kucharza zdobywał m.in. podczas praktyk we Włoszech. Pracował w Fab Fusion Metropolitan Boutique Hotel i naszej siostrzanej restauracji La Campana. W Weselu obejmuje stanowisko Szefa Zmiany. Za największy zawodowy sukces uważa zdobycie II miejsca w prestiżowym konkursie Noble Night Wine & Food w 2016 roku. W wolnym czasie interesuje się historią II wojny światowej. Uprawia też sporty sporty zimowe i jest czynnym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej.

Manager główny
Krzysztof Lach

Przygodę z gastronomią rozpoczął w 2004 roku, od tej pory przeszedł prawie wszystkie szczeble kariery. Pracował jako barman, kierownik baru i manager zmiany. Warsztat doskonalił w Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat pracował w Edynburgu. W grupie naszych restauracji pracuje od 2010 roku, początkowo w restauracji La Campana, od 2014 roku jako manager główny restauracji Wesele, a od 2016 roku równolegle jako manager ds. szkoleń i rozwoju. W pracy ceni kontakt z ludźmi i możliwość rozwoju. Uważa, że najważniejsze w roli managera jest umiejętność wyznaczania motywujących i adekwatnych celów. Manager wyzwala w ten sposób inicjatywę, energię i potencjał pracowników do odpowiedzialności i samodzielności. Prywatnie oddany fan piłki nożnej. W najbliższej przyszłości planuje zobaczyć na żywo mecz Realu Madryt.

Manager
Tomasz Kozieł

Z wykształcenia technolog żywności i profesjonalny kelner. Z gastronomią związany od 2007 roku. Zanim rozpoczął pracę w Weselu jako manager, 9 lat pracował w sieci restauracji Sfinks, początkowo jako kelner, po kilku latach awansując na stanowisko kierownicze. Pracę w gastronomi kocha ze względu na kontakt z ludźmi, niewymuszoną atmosferę i możliwość rozwoju. Jego niewyczerpane pokłady cierpliwości i umiejętność słuchania sprawiają, że wychodzący z restauracji goście zawsze wracają. Miłośnik motoryzacji – jego marzeniem jest zakup Toyoty Supra.